Kepurėlė su pagrindo paveikslu

 

Logotipų viršeliai yra nuostabi sistema pradedant verslą ar asociaciją. Galite pasirinkti įvairius būdus, kaip susidoroti su priežiūra ir tiesiai šviesiai padaryti kepuraitės su logotipu, pavyzdžiui, pasilenkus ar spausdinant. Mes sutelksime dėmesį į šiuos dizainus ir suteiksime jums du ar tris aiškius patarimus, kaip pasirinkti tinkamą logotipo dangtelį.

Kokie priklausomybės poreikiai padengiami ofortu ar logotipu?

Dėl filialų viršeliai su logotipu yra įprasti, atsižvelgiant į viską. Toliau pateikiama keletas pagrindinių priežasčių:

1. Tobulinimas – logotipo viršeliai yra didžiulė jūsų daikto ar santykių paskatinimo sistema, nes jie džiugina, bet tuo pačiu padeda skleisti jūsų įvaizdį.
2. Bendras pratimas – viršeliai su logotipu naudojami kaip pagalbinė priemonė įvairiems poreikiams. Pavyzdžiui, atsitiktinai surengus progą šalia kepuraitės su mentele įvairūs partneriai, o viršelius su tipišku logotipu galima padovanoti visiems žmonėms.
3. Keletas darbininkų uniformos gabalėlių – santykiams su atstovų partija be galo naudojami kaip jų uniformos dalis. Tai ne tik padeda proporcingai sudaryti surištą ir tinkantį vaizdą, bet ir padeda atitraukti savo atstovus nuo kitų.
4. Dovanos – viršeliai su logotipu gali būti naudojami kaip dovanos klientams, darbuotojams ar kitiems svarbiems socialiniams, priklausomiems renginiams. Tai gali padėti jums sukurti puikų vaizdą ir valdyti santykius su pagrindiniais asmenimis.
5. Matant paklausą – iškilus sunkumų ar susiklosčius progoms, viršeliai su logotipu gali būti panaudoti kaip asmens tapatybės dalis. Tai padeda apriboti žmones nuo kitų ir sukuria susietą klimatą.

Šios priežastys yra keletas iš įvairių draudimų, kodėl santykiai yra vertingi. Tai intriguojanti strategija, skirta vairuoti jūsų daiktą ar asociaciją, sukurti pagrįstą galią ir apriboti bendrą vaizdą, dovanoti linksmas dovanas ir artimus santykius su kitais žmonėmis.

Režisūros valdymo būdai, valdant ugdančius viršelius

Kepurės nusilenkimas – nepaprastas romanas, perkeliantis praeities procedūras su viršeliais. Nusilenkimas yra išdėstymas, nubrėžtas jūsų logotipą susukant ant dangtelio, naudojant tekinimo mašiną. Tai garantuoja, kad jūsų logotipas išliks išskirtinės būklės net ir po daugelio plovimų. Be to, tekinimas yra turtingas išdėstymas, kuris išgarsins jūsų kepurę.

Dar viena viršelių su logotipu gamybos technika – spausdinimas. Tai greitesnis ir pagrįstesnis požiūris į logotipo išgraviravimą ant dangtelio. Spausdinant galima greitai padaryti daug viršelių su abejotinais logotipais. Taip pat spausdinimas gali būti naudojamas dengtuose logotipuose, o pakeistų logotipų ir ofortų atskyrimas tekinimo struktūroje yra neginčijamas. Atsitiktinai atspaudas reikalauja papildomų tyrimų – atsargesnio plovimo ir daužymo, kad ilgiau važiuotum į priekį.

Kokių rūšių viršeliai yra?

Yra įvairių tipų dangteliai, kurių kiekvienas turi savo įspūdingas dalis ir pritaikymo pasirinkimus.

Toliau bus keletas žinomų viršelių tipų:

1. Snapback yra žaidimų stiliaus dangtelis su tiesiu kraštu ir universalaus dydžio. Jas dažniausiai dėvi jaunimas, todėl viršelių atspalviai šlubuoja, siekia stiliaus pozicijos.
2. Vairuotojas yra vairuotojo tipo dangtelis, turintis aukštą priekį ir skliautą su asociacija, kuri leidžia odai atsilaisvinti. Vairuotojo dangteliai yra grandiozinis sprendimas asmenims, kuriems reikia protingumo priartėti prie stiliaus.
3. Beisbolas yra standartinė kepurė, kuri yra aiški tiek sporto erdvėje, tiek darbui ar atsipalaidavimui. Jos stilių patvirtinimas yra neįtikėtinai platus, todėl šie viršeliai yra milžiniškai tinkami.
4. Skyriaus dangtelis yra dangtelis, turintis kraštą aplink visą dangtelį, kuris apsaugotas nuo saulės strypų. Tai optimalus sprendimas šiltoms sąlygoms ar progoms.

Tai yra keli modeliai, nepaisant to, kad riboto laiko diapazonas apima daugiau įvairių tipų dangtelių, tokių kaip beanies, skydeliai, fedoros, boaters ir pan. Labai svarbu pasirinkti tinkamą dangtelį, atsižvelgiant į poreikius, progą ir stilių.

Į ką siūlo atsižvelgti stulbinančių dalykų kūrėjai, renkantis viršelius?

Renkantis viršelius su logotipu, reikia atsižvelgti į du ar tris elementus.

Visų pirma, turite pasirinkti tinkamo dydžio ir būklės dangtelį, kad jis būtų žavus ir atitiktų jūsų stilių.

Antra, uždarykite, ar logotipas nebus susipainiojęs ar išgraviruotas, galvodami apie logotipo mišinius ir sudėtingą sistemą. Jei apvyniojate, jums reikia atspausdinto užrašo, pasiteiraukite kepurėlių gamintojų, kokia spausdinimo struktūra geriausiai tinka jūsų logotipui.

Išskyrus priemoką, skirtą supakuoti jums tikrai reikalingą viršelių kiekį ir turėti vertę, kuri įpareigoja jūsų su grynaisiais pinigais susijusius planus. Nors siūlant neabejotiną suvestinį rodiklį, vieneto kaina bus mažesnė, nes daiktas turi keletą gerų išlaidų.

Be to, įtikinama patikrinti. Rinkitės pribloškiančias medžiagas ir šokiruojančius tekinimo ar spausdinimo būdus. Tai padės užtikrinti, kad tvirtas jūsų viršelio rajonas nepraras savo formos ir nesikaups, o tai sumažins nusidėvėjimą.

Viršelių su logotipu naudojimas gali būti labai svarbus kaip sistema, padedanti išsiaiškinti gerbtiną perdavimo būdą, išskyrus dovanas ar vingiavimą. Tai gali būti dėmesio verta dovana nusiminusiems darbininkams ir gali būti parduodama ne kaip kažkas, kas neleidžia padėti jūsų verslui ar santykiams kurti.

Galiausiai, viršeliai su logotipu yra milžiniškas ir stiprus patobulinimas norint perkelti jūsų verslą ar asociaciją. Pasukimas arba šilkografija yra du patikimiausi būdai, kaip valdyti ir kontroliuoti viršelių su logotipu kūrimą.

Labai svarbu pasirinkti tinkamą dydį, planą ir formą, taip pat greitas penkių žvaigždučių medžiagas ir precedento neturintį darbą. Viršelių su logotipu naudojimas gali būti didžiulis būdas suvaldyti kurstymą, mintį apie dovaną ar ką nors svarbaus.

Leave a Comment