להיות מטפל

 

תמיד רצית להיות מטפל?

מטפלים עובדים בתחום מגוון ומסייעים למטופלים להתמודד עם מגוון רחב של בעיות נפשיות ורגשיות לרבות דיכאון, חרדה, אתגרי חיים והתמכרויות. האם יש לך את מה שצריך כדי להיות מטפל?

תארים מקוונים למטפלים

על מנת להתאמן בצורה מקצועית, מטפלים חייבים לקבל רישיון ואישור על ידי המדינה שלהם. בנוסף, לרוב מטפלים מחזיקים בתואר שני בפסיכולוגיה או בעבודה סוציאלית, אך תואר דוקטור מתאים לקלינאים בצורה הטובה ביותר.

הכשרת מטפלים

יש הרבה הזדמנויות הכשרה זמינות לאנשים שרוצים להיות מטפלים. למעשה, כל סוג של עבודה עם אנשים בעמותות, בתי חולים, בתי ספר, מרכזים קהילתיים או בתי סוהר יכולה לעזור לך להתכונן לקראתך, כולל:

עבודה מול גורמי רווחה
התנדבות למוקדי התערבות במשבר
עזרה בתוכניות 12 שלבים או קהילתיות
אם יש לך תשוקה לעזור לאנשים בכל תחומי החיים, שקול עבודה כמטפל העובד בבתי ספר, בתי סוהר, סוכנויות קהילתיות או תרגול פרטי.

מה עושה מטפל בעיסוי?

לעיסויים יש בהחלט עבודה “היד על”. מתעניינים, ברווחה הפיזית של לקוחותיהם, הם מתמקדים בטכניקות הרפיה וביתרונות רפואיים כשני מרכיבים מרכזיים של טיפול בעיסוי. לפי נתוני לשכת העבודה האמריקאית, העסקת מטפלים בעיסוי צריכה לעלות ב-20% עד 2016, מהר מהממוצע בכל המקצועות.

תארים מקוונים לעיסויים

תוכניות הכשרה טיפול זוגי מומלץ בעיסוי מלמדות את התלמידים טכניקות עיסוי נכונות ומסייעות להם לצבור שעות לקראת הסמכה ממלכתית או לאומית. עבור אלה המעוניינים לנהל עסק עיסוי או לעבור לעבוד בתחום הבריאות, קבלת תואר ראשון בבריאות עשויה להיות מועילה.

אימון עיסוי תרפיה

רוב המטפלים בעיסוי מתחילים עם עניין בעבודה עם מגע פיזי וללמוד על מכניקת הגוף. עיסוי אחרים, עבודה עם טכניקות פיזיותרפיה ולימוד יסודות עסקיים כגון קביעת פגישות וגביית תשלומים יכולים לעזור להכין אותך לקריירה מצליחה בטיפול בעיסוי.

תמיד רצית להיות מטפל זוגי?

מטפלים בנישואין עובדים ישירות עם זוגות נשואים כדי לספק ייעוץ ועידוד. זוגות יכולים ללמוד לזהות בעיות בסיסיות ולתקשר טוב יותר בעזרת מטפל זוגי תומך.

תארים מקוונים למטפלים בנישואין

לרוב המטפלים בנישואין יש תואר שני בפסיכולוגיה, הסמכה ממלכתית ומוטיבציה אמיתית לעזור לזוגות לשמור על נישואים בריאים. לאחר עמידה בדרישות הראשוניות, מועדפים בדרך כלל קורסי המשך בפסיכולוגיה או עבודה סוציאלית.

הכשרת מטפלים זוגיים

מטפלים בנישואין צוברים לעתים קרובות ניסיון בתחומים קשורים כשהם מתכוננים לקריירה שלהם בייעוץ. הניסיון הקשור כולל:

עבודה בהתנדבות עם מקלט לחסרי בית או נשים, מרכז לבריאות הנפש או מרכז לאלימות במשפחה
התמחות במוסדות לבריאות הנפש ובבתי חולים
ייעוץ משפחתי או ניסיון בעבודה סוציאלית
על ידי עבודה בתחומים אלה, מי שרוצה להיות מטפל בנישואין יכול לחדד מיומנויות בין-אישיות, ללמוד לאבחן בעיות ולגלות את השירותים הרבים הזמינים לאנשים נזקקים.

תמיד רצית להיות פיזיותרפיסט?

תפקידו של פיזיותרפיסט כולל עבודה ישירה עם מטופלים כדי לעזור להם להחזיר את הגמישות וחוזק השרירים לאחר ניתוח, פציעה או סוג אחר של מוגבלות פיזית. פיזיותרפיסטים מתאמים עם רופאים ואחיות כדי לספק טיפול מלא במטופל הכולל שיפור הכוח הפיזי והתפקוד הכללי של המטופל.

Leave a Comment